Güzellik ve dermokozmetik alanında yenilikçi ve öncü tedaviler üreten KlappCosmetics’in hediye programına hoş geldiniz.

Değer verdiğiniz müşterileriniz, çalışanlarınız, arkadaşlarınız ve aileniz için lüks, kaliteli, güvenilir ve sıradışı bir hediye arayışınız varsa, KlappCosmetics’te yeni ve heyecan verici çözümler bulacağınıza emin olabilirsiniz. Birçok kurumsal müşterimiz, değer verdiği çalışanları ve müşterilerine KlappCosmetics ürünlerinden hediye paketleri  sunmaktadır. Bu hediye paketleri ; kurumsal bir organizasyon, müşteri ve çalışanlarınız için hediyeler, hediye paketleri,  yılbaşı, bayram, anneler ve babalar günleri gibi özel günlerde her türlü kurumsal hediye talebinize en iyi şekilde yanıt vermektedir.

Geniş ürün serilerimizden kadın yada erkek farklı yaş gruplarına uygun ürünleri seçip hediye paketinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Bu hediye paketleri kurumsal toplantı, davetler, yılbaşı, bayram, anneler ve babalar günü, ödül günleri, doğum günleri gibi özel günlerde ihtiyacınıza  en iyi şekilde cevap verecektir

Sizi KlappCosmetics’in kurumsal hediye koleksiyonunu yakından tanımaya davet ediyoruz.

Size konusunda uzman arkadaşlarımızın yardımcı olacağı 0 (850) 333 55 27 numaralıtelefondan,info@klapp.com.tr  mail adresinden ya da aşağıdaki formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. Temsilcimiz talebinize hızla cevap verecektir.

Kategoriler
  • Kategori yok