Klapp.com.tr ye mobil cihazlardan ulaşabilir miyim?

Klapp.com.r web sitesine tüm mobil cihazlardan ulaşabilir ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. 

Klapp.com.tr fırsatlarından nasıl haberdar olabilirim?

Üye kaydı olurken e-bülten ve sms almak istiyorum butonlarına tıklayarak onay verebilir, veya info@klapp.com.tr ye mail atarak talebinizi dile getirebilirsiniz.

Ödemeyi nasıl yapacağım? Ödeme seçeneklerim nelerdir?

Kredi kartı veya havale yolu ile ödeme gerçekleştirilebilir. Anlaşmalı kredi kartları ve anlaşma koşulları ödeme ekranında gösterlmektedir.

Klapp.com.tr de alışveriş yapmak güvenli mi?

Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 128bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte, firmamız tarafından saklanmamaktadır.

Kredi kart bilgilerimi saklıyor musunuz?

Kredi kartı bilgileriniz firmamız tarafından saklanmamaktadır. 

Kişisel bilgilerim klapp.com.tr de güvende mi?

Üyelik kaydı ve alışveriş sırasında verdiğiniz kimlik bilgileriniz üyelik sözleşmesi uyarınca saklanmaktadır.

Ürün temin koşulları?

Klapp.com.tr üzerinden satılan ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır. Müşteri siparişinin ardından ürünün mağazalardaki stoğu kontrol edilir, stoğu tükendiği için temin edilemeyen ürünlerle ilgili olarak müşteriye bilgi verilerek ödemesi iade edilir.

Teslimat süresi nedir?

Klapp.com.tr de satılan tüm ürünler 2-7 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1-2 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 4 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

Satın aldığım ürünü teslim alırken kargo ücreti ödeyecek miyim?

Klapp.com.tr üzerinden verilen siparişlerde kargo bedeli ödemeyeceksiniz. Kargo bedeli Klapp Türkiye tarafından karşılanır.

Siparişim hangi kargo firması ile teslim edilecek?

Ürünleriniz Klapp Türkiye ile anlaşmalı kargo sirketi olan Arak Kargo ile teslim edilir.

Türkiye'nin her yerine teslimat yapıyor musunuz?

Aras Kargo nun dağıtım ağının elverdiği tüm noktalara sevkiyat yapılmaktadır. 

Siparişim kargo tarafından bana ulaştırılamaz ise ne yapmalıyım?

Siparişleriniz için belirlediğiniz adrese İstanbul içi 1 iş günü, İstanbul dışı 1 ile 4 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Varış gününde adresinizde bulunamaz iseniz kapınıza kargo şirketi tarafından ihbar notu bırakılarak gönderiniz kargo şirketinin dağıtım ofisine teslim edilmektedir. 3 iş günü içinde dağıtım ofisinden teslim alınmayan gönderileriniz Klapp.com.tr deposuna iade edilmektedir. Depoya ulaşan ürünleriniz için sizinle irtibata geçilip gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra adınıza tekrar gönderim yapılabilir. Ulaşılamaz iseniz siparişiniz iptal edilerek ücreti ödeme yaptığınız şekilde iade edilir.

Kargo teslimatı sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından Klapp.com.tr ye ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.

Klapp.com.tr den vermiş olduğum siparişi iptal edebilir miyim?

Siparişiniz kargoya teslim edilmemişse, e-posta (info@klapp.com.tr) ile talebinizi iletebilir veya 0 850 333 55 27 iletişim hattımızı arayarak iptal talebinizi iletebilirsiniz. Sipariş iptali talebiniz onaylandıktan sonra, siparişinizin ödemesi kredi kartınızdan alındı ise, kartınıza iade işlemi yapılacaktır. Geri ödemeler banka iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bu durumları bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır

İade koşulları nelerdir?

Lütfen İade koşulları metnini okuyunuz.

a. Fatura tarihi 14 günü geçmemiş olmalıdır.

b. Ürün orijinal ambalajı bozulmamış, açılmamış olmalıdır. Kozmetik ürünlerin ambalajı üzerinde olmalıdır.

c. Ürün koruma bandı açılmamış olmalıdır.

d. Ürün etiket ve varsa logoları çıkarılmamış olmalıdır.

e. Ürün yeniden farklı bir müşteriye satılabilir durumda olmalıdır.

Klapp.com.tr den nasıl alışveriş yapabilirim?

Üyeliğinizi oluşturduktan veya üye girişinizi yaptıktan sonra hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Sitede yayınlanan ürünlerin fiyatları KDV dahil fiyatlardır.

Alışveriş Sepetim