KLAPP COSMETICS
KLAPP Kozmetik, güzellik dünyasında öncüdür ve zamanının ilerisinde yenilikçi kozmetik tedavileri anlamına gelir. Bizim için “Made in Germany” bir kalite vaadidir. 40 yılı aşkın tecrübe ve sürekli olarak yüksek teknolojili yeni aktif bileşenlerin ve yöntemlerin araştırılması ve geliştirilmesi, her zaman en yüksek tedavi başarısı ile sonuçlanır. 60'tan fazla ülkede 10.000'den fazla kozmetik enstitüsünün ve otelin güvenini kazandık

FELSEFEMİZ
Güzellik alanındaki son büyük vizyonerlerden biri olan Gerhard Klapp, 1980'den bu yana trendleri belirliyor. Gerhard Klapp, sahip olduğu uzmanlığı kozmetik tedavilerin, özel tedavilerin ve cilt bakım ürünlerinin araştırılması ve geliştirilmesine yatırmaktadır.
Bu yüzden her zaman güzellik pazarının öncüllerinden biri olmuştur. Yenilikler arasında Retinol (A vitamini), O2 tedavisi, C vitamini ve ASA Peel® bulunur. KLAPP Kozmetik bu nedenle geçmişte, şimdiki zamanda ve gelecekte yenilikçiliğinin eş anlamlısıdır.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Kalıcı eğitim ve sürekli mesleki gelişim, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın motivasyonları, her zaman ana odak noktamız olacaktır. Birçok üreticiden farklı olarak, her zaman müşterilerimize yakın olmak için birçok şehirde kendi eğitim merkezlerimizi işletiyoruz. Seminer programlarımız, aktif içerik bilgisinden işlemlere, ürünlere ve yönetim konularına kadar tüm konuları içerir.

CİLT BAKIM UYGULAMALARI VE ÜRÜNLER
KLAPP’ın güçlü cilt bakım ürünleri, profesyonel ve bireysel ürünler olmak üzere yenilikçi ve geniş yelpazede tedavi konseptlerine odaklanır. Bütün KLAPP konseptleri, her cilt tipi ve her cilt durumu için, hem kadınlar hem de erkekler için, yüz ve vücut ürünleri olmak üzere bütünsel güzellik amacıyla geliştirilmiştir.
Sonuç; cilt bakımı, yenilenme ve sağlıklı yaşam için bireysel uygulama zenginliğine sahip kusursuz ürünlerdir.

KLAPP COSMETICS

  • Geniş ürün yelpazesi
  • A’dan -Z'ye komple tedavi yelpazesi
  • Her türlü cilt bakım ihtiyacına cevap verecek tedavi çeşitleri  
  • Kalıcı ürün geliştirmeleri
  • Pazarlama desteği
  • Ürün eğitimleri
  • Profesyonel cilt bakım ürünleri
  • Aktif içerikli kozmetik ürünlerinde 40 yıllık deneyim

Alışveriş Sepetim