• KlappCosmetics Almanya tarafından üretilen KLAPP markalı tüm ürünler T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır.
   
 • www.klapp.com.tr sitesi üzerinden yapmış olduğunuz online alışverişte kargolar ücretsiz teslim edilir. Ürünler, alışveriş esnasında kaydetmiş olduğunuz teslimat adresine 7 işgünü içerisinde teslim edilir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.
   
 • İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.
   
 • Vermiş olduğunuz siparişinizden memnun olduğunuzu umuyoruz. Hijyenik nedenlerden dolayı ürünün formülünde herhangi bir bozukluk bulunmadığı sürece iade kabul etmemekteyiz. Ürün bozuk veya hasarlı ulaştığı takdirde iade yapmak için lütfen Müşteri Hizmetleri'ne ulaşarak iade talebinde bulununuz. İade ile birlikte mutlaka faturanızın bir kopyasınıda göndermeniz gerekmektedir. İade edilen ürünün teslimatıyla ilgili kayıp yada yaşanan sorunlarla ilgili hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir. İade edilecek ürünün orijinal halde geri gönderimi Klapp Türkiye tarafından karşılanır.
   
 • Ürün iadesini kabul edebilmemiz için ürün formülünde bozukluk veya hasarlı teslimat olmalıdır. Onun dışındaki nedenlerden dolayı iade kabul edilmemektedir.Bu politika, internet üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir,mağazalardan yapılan alışverişleri kapsamamaktadır.
   
 • Bu politika, internet üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir, mağazalardan yapılan alışverişleri kapsamamaktadır. Bir mağazadan ürün satın aldıysanız, her mağazanın kendi iade politikasını uyguladığını sizlere hatırlatmak isteriz.
   

İade İşlemlerinde Uygulanacak İşlem Sırası

 • İade yapmadan önce mutlaka Müşteri Hizmetleri Servisini arayarak iade nedeninizi belirtiniz.Müşteri Hizmetleri tarafından alınan iade onayı ile iade işleminizi başlatabilirsiniz.
   
 • Müşteri Hizmetleri birinden gelecek olan iade onay mailini aldıktan sonra ürünler iade gönderilebilir. Gönderi sırasında hasar görmemeleri için ürünleri dikkatlice ambalajlayıp, tarafımızdan gönderilen iade onay maili ve orijinal irsaliyesi ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.
   
 • Ürünler aşağıdaki iade adresine gönderilmelidir:
 • İade merkezi adres:

SAY Endüstriyel Ürünler ve Dış. Tic. A.Ş.
FSM Mah. GökçinSk. No:6 34770 Ümraniye İstanbul
Tel: 0850 333 55 27
 

 • Ürünler ancak Düşük bir ihtimal de olsa gönderiminizin bize ulaşmaması ihtimalinde, ürünleri geri gönderdiğinizi kanıtlayacak irsaliyenizi muhafaza etmenizi öneririz. Sizin tarafınızdan gönderilen gönderimlerin ulaşım sırasında kaybolmasından sorumluluk kabul edilmemektedir.
   
 • Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, ARAS Kargo ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır. İadeniz bize ulaşınca e-posta gönderilir.
   
 • Ücretsiz İade Kargosu: Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, 30 gün içerisinde Aras Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.
   
 • Geri ödemeler: İade ürünler, iade merkezine ulaştıktan sonra gerekli para iadesi işlemi yapılır. Ürün iade merkezine ulaşmadan önce para iadesi gerçekleşememektedir.İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Klapp Türkiye geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır