Yaşlanma Karşıtı Cilt Temizleme Ürünleri

Özel bakım ve güzellik için ilk adım derinlemesine yüz temizliğidir. Temiz bir cilt aktif bileşenleri daha etkili bir şekilde absorbe eder. Bu da cilt temizliği sonrasında kullanacağınız cilt bakım ürününüzden en iyi faydayı sağlayacağınız ve en iyi sonuca daha kısa sürede sahip olacağınız anlamına gelir.

Yüz Temizleyici Önerileri

Cilt bakımınızın  ilk aşamasında kullanacağınız temizleyici ürünlerde karşınıza farklı formlarda yüz temizleyicileri çıkacaktır. Burada doğru ürünü seçmede karar vermede en önemli etken yine cilt yapınızdır. Cilt yapınıza göre doğru yüz temizleyici ile sağlıklı ve ışıltılı bir cilde sahip olmak mümkündür. Clean & Active serisindeki cilt bakım ürün çeşitliliği buna olanak sağlar. Normal ve yağlı bir cilt yapınız var ise jel formundaki Clean&Active Normal ve Yağlı Ciltler İçin Temizleme Jeli tam cildinize hitap eden temizleyici olacaktır. Aloe vera ekstresi ve  ısırgan otu ekstresinin verdiği serinletici etki ile cildinizi sebum, makyaj artıkları ve kirden arındırır. Yüz ve göz makyajının yanı sıra tüm kir partiküllerini ortadan kaldırır.  Sabah ve akşam kullanılabilir. Ilık su veya el havlusu ile çıkarılır. Cildiniz normal ve kuru bir cilt yapısında ise bu defa tercihinizi süt formundaki Clean&Active Normal ve Kuru Ciltler İçin Temizleme Losyonundan yana yapmalısınız. Cildinize yumuşak ve dairesel hareketlerle uygulandıktan sonra ılık suyla durulamanız yeterli olacaktır. Bambaşka bir yapı olan Clean&Active Pudra Formunda Günlük Temizleyici ile de cildinizde farklı bir temizleyici deneyimi yaşayabilirsiniz. Tüm cilt tipleri için uygun olan pudra formundaki temizleyici ıslak avuç içine fındık büyüklüğünde dökmeniz ve su ile köpürterek ıslak cilt ve yüze masaj yaparak uygulayabilirsiniz. İlk adım olarak,  son derece hafif temizleyici maddelerden oluşan küçük inciler, ölü deri parçalarını kaldırır. İkinci adımda  yumuşak temizleme köpüğü cildi derinlemesine temizler, makyaj kalıntıları ve kir partiküllerini ortadan kaldırır. Sonrasında yüz ılık su ile iyice yıkanır.

Peeling Nedir ?

Peeling içinde mikro tanecikler bulunduran cilt bakım rutininizde bulunması gereken en önemli adımlardan biridir. Uygulayacağınız peeling ile cildinizde derinlemesine temizlik sağlayarak, siyah noktalardan cildinizi arındırabilir ve beraberinde temiz ve ışıldayan bir cilde sahip olabilirsiniz. Peeling hakkında bilinen yanlışlardan biri de hassas veya sorunlu bir cildiniz varsa peeling yapılamayacağıdır. Burada önemli olan cilt yapınıza göre uygun peeling seçimidir.  Klapp cilt temizliği serisinde buna önem vererek cilt yapınıza uygun peeligler sunmuştur. Tüm cilt tiplerinde özellikle hassas ciltler için uygun olan Klapp Clean&Active Yüksek Enzim İçerikli Peeling içeriğinde maya bulunduran özel peelingtir. Cildi temizleyerek temizlik sonrasında sürülen ürünlerin emilimini arttırır. Daha yumuşak ve düzgün bir cilt yüzeyi elde edilir. Gerektiğinde temizlenmiş cilde 1mm kalınlığında uygulanır ve cilt durumuna bağlı olarak 10-20 dakika bekletildikten sonra iyice yıkanır ve uygulama cilt yapısına uygun bir  tonikle sonlandırılır. Serideki diğer peeling ise  Klapp Clean&Active Mikro Partiküllü Krem Peeling cildin derinlemesine temizliği için mikro partiküllü krem peelingtir. Ölü hücreleri ve kirleri hassas bir şekilde ciltten uzaklaştırır. Parmak uçları veya fırça kullanılarak dairesel hareketlerle yavaşça masaj yaparak peeling ve cilt temizleme işlemi gerçekleştirilir. Su ile durulanır ve uygulama tonikle sonlandırılır.

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır