CSIII  COLLAGEN STIMULATION Serisi

Kolajen çeşitleri nelerdir?

Kollajenin uyarılması aracılığı ile kırışıkların azalmasını sağlar. Kolajen fiber oluşumu, cildin görünümü için olumlu bir etkiye sahiptir. Araştırmalarda altı farklı kolajen türü tespit ve analiz edilmiştir. En önemli kolajen türleri, kolajen I ve kolajen II’dir. Kolajen III, cilde direnç ve elastikiyet kazandırır.

Genel olarak kolajen I’ i bağlayacak pürüzsüz bir cilt oluşumu amaçlanmaktadır. Kolajen III, kolajen I’in tanımlanmamış bir şekilde bağlanmasına yol açar. Kolajen III yaş ile azalır ki bu cilt sıkılığının azalmasının gerçek sebebidir. Bu ciltte kırışıklıkların oluşmasına sebep olur. CS III, kolajen III proteininin yenilenmesini arttığını kanıtlanmış, ileri teknolojili, aktif ASC III bileşeninden oluşur. Kolajen I, böylece, ciltte dengeli bir şekilde tutunur. Kırışıklıklar ve pürüzlü cilt görünümü azaltılabilir. Cilt, pürüzsüz ve yumuşak görünümünü geri kazanır ve hatları daha sıkı ve gergin görünür.

Serinin içerisindeki ana maddeler ; ASC III, kolajen yapılarının ciltte içinde tutunduğu hyaluronik asit, A ve E Vitamini, cilt için mineraller, enzimler, vitaminler ve amino asitler bakımından zengin Aloe Vera  özü, ciltte ve vücutta nem tutma kapasitesi arttıran Lesitin,  hücre metabolizmasını aktifleştiren Oligo Elementi başlıcalarıdır.

Bu serideki ürünlerin en önemli özelliği ince deriyi  destekleyen ve  sıkılaşmaya yardımcı bir seri oluşudur.  Seride krem formunda ve jel formunda iki farklı ürün bulmak mümkündür.  Göz çevresi ürünü olan Csıı Sıkılaştırıcı Su Bazlı Göz Çevresi Kremi , ince cilt yapısında olan  göz çevresi bakımında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Göz bölgesinin cilt yapısı iyileştirilebilir. Göz çevresini sıkılaştırırken, küçük çizgiler azaltmaya yardımcıdır. Ayrıca göz makyajı bazı olarak ideal bir üründür.  CSIII Collagen Stimulation serisinde kolajen yapısının sağlayacağı ciltteki sıkılaşma ve gençleşme etkisi  vücut için de düşünülmüştür.  Yüzümüz kadar vücudumuzun da kolajen desteğine ihtiyacı vardır. Csııı Sıkılaştırıcı Vücut Kremi kolajen sentezini destekler, cildi sıkılaştırır, cildin doğal nemini dengeler, doğal cilt fonksiyonlarını destekler, cilt yenilenmesini uyarır.

Evde Cilt Bakım Rutini

Cilt bakımınızı, profesyonel bir güzellik merkezi ya da klinikte uygulanmışçasına  evinizin konforunda siz kendiniz de yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek ürün Klapp CSIII Lifting Etkili Konsantre Kolajen İçerikli Profesyonel Bakım Seti olacaktır. 3 Adımda Evde Bakım !  sloganıyla ortaya çıkan üründe cildinizin rutin temziliğiniz yaptıktan sonra 1. Adımda konsantreyi poşetten çıkarın ve hafif masaj hareketleriyle temizlenmiş yüzün üzerine yayın. 2. Adımda Kolajen kaldırma maskesini poşetten çıkarın ve yüzünüze yerleştirin. Hafifçe bastırın. 20 dakika bekletin. Bir süre sonra soyun ve kalıntılara hafifçe masaj yapın. 3. Adımda Kremi poşetten çıkarın ve nemli cilde masaj yapın. Aktif bileşen kolajen, daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt için cilt yapısı ile cildinizdeki esnekliğini arttırarak yaşlanma karşıtı bir etki sunacaktır. Ayrıca yoğun nemlendirmeden yararlanabilir ve uygulamayı 3 haftalık bir kür olarak kullanarak mümkün olan en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır