TÜM CİLT TİPLERİNE “EKSTREM KORUMA” YAŞLANMA ETKİLERİNE KARŞI “EKSTREM DAYANIKLIK”

Başta olgun deri olma üzere, her cilt tipi, su lipidler ve nem faktörleri arasındaki dengeyi düzenleyen özel bakıma ihtiyaç duyar. Hormonal değişimler deredeki besleyici faktörlerin kaybına neden olur. Bu eksikleri dengelemek için X-Treme ürünlerinde ki içerikler özel olarak geliştirilmiştir. Bitki yağları doğal olarak lipid eksikliğini dengeler. İpek proteinleri deri yüzeyinde koruyucu bir tabaka oluşturup deriye mükemmel bir his verir. Seramidler deri bariyerindeki açıklığı kapatarak nem kaybını engeller. Tüm bu özellikler deri esnekliğinin artmasına ve sıkılaşmasının artmasına yardımcı olur.

SUPER LIPID CREAM

Kuru, hassas ve olgun derinin doğal lipid bariyerini korumak için saf bitki yağları ve seramidlerden oluşturulmuş zengin bir kremdir. Bu şekilde derinin doğal koruyucu bariyeri, ciltte bulunan yağ asitleri, vitaminler ve mineraller ile desteklenir.

SKIN RENOVATOR MASK

Özellikle derinin hızla sıkılaştırılması için geliştirilmiştir. Bioteknolojik aktif içerikleri deride yoğun bir etki oluşturarak dikkat çekici bir sıkılaşmaya yol açar. İlave olarak ipek proteinleri koruyucu bir film tabaka oluşturup deride kadifemsi bir his ortaya çıkarır. İçeriğindeki A, E ve F bu etkiyi güçlendirirken, deri esnekliğini arttırır ve doğal yaşlanma sürecinin yavaşlamasına yardımcı olur.

HYDRA COMPLETE

Oldukça yüksek aktiviteye sahip, düşük ve yüksek molekül ağırlıklı hyaluronik asit içerir. Derideki nemlenme düzeyini arttırırken ve kalıç bir şekilde nem kaybına karşı korur. Daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt elde edilmesine yardımcı olur. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünür şekilde azalmasına yardımcı olur.

TOP FINISH

Cilde mat ve doğal bir görünüm sağlayan ve deri yüzeyindeki koruyucu mekanizmaları uyaran likit pudradır. Vitamin C, E gibi etkili antioksidanlar ve coenziyme    Q10 karışımı yaşlanma belirtilerine karşı savaşırken, günlük çevresel stres faktörlerine karşı da rol oynayabilir. Özellikle aktif içerikleriyle doku kalitesi düzeltilmeye çalışılırken derininde dehidrasyondan korunmasına yardımcı olur. Hücre fonksiyonlarının korunmasına yardımcı olur. Çok iyi bir makyaj altı bazdır.

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır