X-TREME WHITENING Serisi

Koyu Cilt  Lekeleri ve Tedavisi

Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden biri de ciltte oluşturduğu koyu lekelerdir. Koyu cilt lekeleri ve pigmentasyon bozuklukları güneş kaynaklı olabileceği gibi zaman içerisinde yaş, hamilelik, hormonal nedenlerle de oluşabilmektedir. Dermokozmetik alanda yapılan araştırmalar ile özel içerikli ürünlerin düzenli kullanımı sayesinde leke tedavisine ve cilt tonu düzenlemede faydaları ortaya çıkmıştır.  Leke tedavisi zorlu bir süreçtir ve ürünlerin düzenli kullanımı sonuç alabilmek için çok önemlidir. Ürünlerin güneş koruyucu etkisi yanında mutlaka mevsim fark etmeksizin güneş koruyucu kullanımı dermatologlar tarafından tavsiye edilmektedir.

KLAPP X-TREME WHITENING, pigmentasyon bozukluklarını önleyici ve açıcı özel bir seri olmasının yanı sıra tende ışık saçan bir bakım sağlar. Güneşe maruz kalma ya da hormonal değişiklikler yüz, boyun, dekolte, el ve kollarda koyu pigmentasyona sebep olmaktadır. UV koruyucu içeren ve içerikleriyle birbirini tamamlayan özel ürünlerden oluşan X-TREME WHITENING serisi, pigmentasyon problemiyle mücadele eder.

KLAPP X-TREME WHITENING serisinde; bol miktarda tanin içeren ayı üzümü yaprağından elde edilen “arbutin” ile Tropaelum Majus (nastruim) gibi bitkisel içerikler ile cilde zarar vermeden koyu pigmentasyonların açılmasına yardımcı olan vitamin C kombine edilmiştir. Antioksidanlar ve vitamin C cildin immün sistemini desteklerken, nemlendiriciler cilde elastikiyet ve esneklik kazandırır. Klapp X-Treme Whitening Leke Açıcı Serum pigmentasyon bozuklukları tedavisinde serum temel üründür. Düzenli kullanımı şarttır. Tedavi edilecek bölgeye sabahları ve geceleri temizlendikten sonra uygulanır. Sabahları serumun üzerine Age Stop Spf 25 uygulanır. Geceleri ise serumun üzerine her zamanki günlük bakımınıza devam edebilirsiniz. Klapp X-Treme Whitening Leke Hafifletici ve Önleyici Krem Spf 25 bu özel ürün lekeli deride, yoğun UV korunması ile yeni lekelenme oluşumunu önleyerek ve mevcut lekelerin açılmasına yardımcı olarak iki önemli fonksiyonu bir araya getirir. Sabahları serumu kullandıktan sonra uygulanır. Vücutta istenilen bölgeye ( boyun, yüz, dekolte, kollar ve eller) hafifçe masaj  yaparak uygulanır. İhtiyaç olduğu sürece gün içinde tekrarlanır.

KLAPP X-TREME WHITENING CİLDE IŞIK SAÇAN BİR BAKIM SAĞLAR.

Alışveriş Sepetim