IMMUN SUN Serisi

Güneş ışınları günümüzde çevre ve iklim şartları değişikliği ile daha da zararlı hale gelmiştir. Bu yüzden D vitamini açısından belirli saatlerde ve belirli sürelerde güneş ışınları almak gerekse de güneşlenmek veya gün boyu kullanım açısından güneş koruyucu ürünler kullanmak gereksinimi ve zorunluluğu artmıştır.

Koruyucu Güneş Kremi

Güneş ışınlarının iklim değişikliği ile artan etkisi cilt üzerinde olumsuz etkilere neden olmaktadır. Bunlar cildin hızlı yaşlanması yanı sıra cilt kanseri gibi hastalıklarla da sonuçlanabilmektedir.  Günümüzde artık uzman ve dermatologlar güneşlenme haricinde de dışarı çıkmadan en az 20 dk önce güneş kreminin cilde uygulanmasının önemli olduğunu vurgulamaktadır.  Güneş kremi  seçerken en önemli kritelerden bazıları cilt yapınız, ten renginiz, cildinizin hassasiyetine uygun koruma faktörü SPF seçimi yapmanız, kullanacağınız güneş ürünün doğal içeriğe sahip olması, suya , kuma, tere karşı uzun süreli etkisini koruması  en önemlileridir.  

Klapp Immun Sun serisi güneş ürünleri dermokozmetik güneş koruyucu ürünlerdir ve doğal içerikle cildinize hem koruma sağlarken hem de yaşlanma karşıtı nemlendirme özelliği ile bakım sağlamaktadır. Yüz ve vücut koruma kremleri UVA ve UVB filtreleri arasındaki dengeli bir oranı (1:3) kurarak ultraviyole ışınlara karşı yüksek koruma sunarlar. Hafif dokusu kolay uygulanmasına, hemen emilmesine ve yağlı olmamasına olanak sağlar. Cilt dostu, terlemeye dayanıklı ve suya dirençli formül güneşlenme, günlük kullanım ve egzersiz için ideal güneş kremi olmasını sağlamaktadır.Doğru uygulandığı zaman güvenilir ve uzun süreli bir koruma sağlamaktadır. Hem yüz hem vücut için üretilen güneş koruyucu serisinde  açık tenli , hassas ve ekstra güneş koruması isteyen ciltler için SPF50 seçeneği mevcut iken dileyen kullanıcılar için makyaj altı bazı olarak da kullanılabilecek daha buğday tenli ciltler için SPF30 seçeneği de mevcuttur.  Stick formundaki Klapp Immun Sun Göz ve Dudak Çevresi Güneş Koruyucu ise güneş ışınlarının doğrudan ve dik açıyla temas eden göz ve dudak çevresi gibi hassas bölgelerde gün içerisinde yenilemeyi sağlayan ve çantamızdan eksik etmek istemeyeceğiniz bir üründür. Ürünü gün içerisinde makyajınız üzerinde bile kullanarak yüzünüz için kremi yenileme ihtiyacınızı sağlayabilirsiniz.  Güneşe maruz kaldıktan sonraki bakımınız için mutlaka Klapp Immun Sun Güneş Sonrası Losyon tavsiye edilir. Deriyi yumuşatır ve besler. Aktif katkı maddesi ectoin özel bir hücre koruması desteği sunar. Ek olarak UVA ve UVB radyasyonu, kuruluk, ısı gibi stres faktörlerine karşı cildi destekler. Hyaluronik asitle etkin bir şekilde birleştirilen ectoin deri hücrelerinin dengeli bir nem seviyesine sahip olmasına yardımcı olur. Bisabolol ve pantenol cildin yenilenme özelliğini geliştirir, cildi besler ve daha yumuşak ve daha düzgün bir hale getirir.