Yaşlanma Karşıtı A Classic Serisi

KLAPP A Classic ürünlerinde bulunan A vitamini veya retinol, vücut ve cilt için vazgeçilmez bir bileşendir. Bu vitamin, cilt için işlevsel bir taşıyıcı ve uyarıcı olduğu kadar vazgeçilmezdir.

Klasik, yaşlanan cildin kolajen yapısını ve enzim aktivitesini etkiler. Özellikle KLAPP tarafından kullanılan retinol, azaltılmış onarım mekanizmaları üzerinde son derece etkili bir etkiye sahiptir.

Cilt Onarıcı ve  Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi

40 yaş ve  üzerinde  olgun cilt yapısı olarak tabir edilen cilt sadece yaşlanma karşıtı bir ürüne değil aynı zamanda onarıcı etkiye sahip bir antiaging kreme veya serum formunda cilt bakım ürününe ihtiyaç duyacaktır. A CLASSIC  serisindeki ürünler, ciltteki sıkılaştırıcı ve onarıcı etkiyi  içeriğinde vitamin A (palmitat ve retinol formu), kolajen ve enzim ağırlıklı içeriği  ile sağlamaktadır.  Krem formundaki yapısı ile hem gece kremi hem de gündüz kremi olarak kullanırken, aynı zamanda harika bir makyaj altı bazı (primer) olarak kullanmanıza imkan sağlar.

Yaşlanma Karşıtı Boyun ve Dekolte Kremi

Seri içerisinde ürün yelpazesi oldukça geniştir. Bakımlı, pürüzsüz bir boyun ve dekolte bölgesi  için yine yaşlanma karşıtı boyun dekolte kremini,  yüz kreminin devamı olarak düşünebilirsiniz.   Yıpranmış boyun ve dekolte bölgesi ne özel  yoğun bakım kremini sabahları temiz cildin üzerine masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi ve Maskesi

Göz Çevresi yüzün diğer bölümlerine göre daha ince ve hassas bir deri yapısına sahiptir ve bundan dolayı da mutlaka göz çevresi bakımına özel  bir cilt bakım ürünü kullanılması tavsiye edilir.  Dış etkenler, mimik, uykusuzluk gibi unsurlar göz bölgesinde yorgun bir görüntü, koyu halkalar ya da göz altında torbalanmaya ve kaz ayaklarına neden olabilir.

Göz çevresi için seride hem krem hem maske formu bulunmaktadır. Tüm cilt tipleri için uygun olan krem ve maske göz çevresinde yaşlanma karşıtı bir etkiyle bakım ve yenileyici özelliği ile kaz ayakları, göz çevresi kırışıklıklarının azaltılmasına yardımcı olarak eksiksiz bir göz çevresi bakımı sağlar.

Yaşlanma Karşıtı Yoğun Nemlendirici Vücut Losyonu

Günlük rutin cilt bakımımızda yüz ve cilt bakımı kadar vücut bakımına ayrılacak zaman da kişiye kendini iyi hissettirmeyi sağlayacaktır.  Özellikle yaşla birlikte zamanın getirdiği vücuttaki deformasyon ve sarkmaları önlemede  beslenme alışkanlıkları ve gün içerisindeki egzersizler kadar kullanacağınız kaliteli bir vücut  bakım ürünü de çok önemlidir. Özellik vücudun ihtiyacı olan ve zamanla ciltte azalan nem depolarını doldurmaya yardımcı olan A Classic Yoğun Nemlendirici Vücut  Losyonu bunu içeriğindeki zengin A, E vitamini ve üzüm çekirdeği yağı sağlamayı hedefler.