Hassas ve Alerjik Ciltler için Yaşlanma Karşıtı Bakım Ürünleri

Günümüzde bir çok insan alerji mağdurudur. Hassas ve alerjik cilt yapısı kozmetik ürünlere veya üretiminde kullanılan belirli bileşiklere reaksiyon göstermektedir. Bu nedenden dolayı Klapp Cosmetics tamamen doğal içeriklerden oluşan yeni Beta Glucan Serisini  yaratmıştır.  BETA GLUKAN ürünleri parfüm, boya, kimyasal emülsiyon ve koruyucu madde içermemektedir. Koruma özellikli nemlendiricilerdir. Bütün cilt tiplerine önerilmektedir. Yapılan araştırmalar sonucu özellikle problemli ciltlerde ve alerjik reaksiyona eğilimi olan ciltlerde BETA GLUKAN kullanımı alerji potansiyelini düşürdüğü ortaya çıkmıştır. Seride cilt bakımında ihtiyaç duyulan tüm ürünler yer almakta ve hassas ve alerjik cildinizde tam bir cilt bakımı imkanı sunmaktadır.

Temel cilt bakım rutininin ilk adımı olan Klapp Beta Glucan Hassas ve Alerjik Ciltler İçin Temizleyici ile sabah-akşam yüz, boyun ve dekolte bölgesine uyguladıktan sonra bol su ile durulayınız.  İkinci adım olarak cilt temizlendikten sonra yüz pamuğu Klapp Beta Glucan Hassas ve Alerjik Ciltler İçin Tonik  ile ıslatılır ve silinir. Nemlendirme adımında da yumuşak ve dairesel hareketler ile  Klapp Beta Glucan Hassas ve Alerjik Ciltler İçin 24H Nemlendirici ve Klapp Beta Glucan Hassas ve Alerjik Ciltler İçin Göz Çevresi Kremi ile bakım tamamlanır.

Bu cilt tipine sahip kişiler özellikle göz çevresinde en büyük soruna sahiptir ve bu göz çevresinde kızarıklık va alerji belirtisi kişinin günlük yaşamını etkilemektedir. Bu yüzden seriden spesifik olarak Beta Glukan, Pantenol, Nemlendirici Maddeler, Hiyalüronik asit içeren roll-on formunda bir krem vardır.

Hassas ve Alerjik Ciltler İçin Nemlendirici

Yenileyici aktivite içerikli BETA GLUKAN özellikle hassas ciltlerin alerjenlerini izole eder ve dış etmenlerden koruyup düzelmesine yardımcı olur. BETA GLUKANLA çevrelenen cilt  immun sistemindeki hücre yüzeyleri allerjen  maddeleri engeller. Bu yolla uygun cilt için içte koruyucu bir film yaratır. Aynı zamanda BETA GLUKAN kolajen sentezini aktive ederek kırışıklıkları azaltmaya ve cildi uv zararlarına karşı korumaya yardımcı olur. Beta Glucan 24H Nemlendirici içeriğindeki aktif yulaf bileşiği bağışıklığı güçlendirmeye yardımcı olur. Onarıcı fonksiyonun yanı sıra kolajen sentezini destekler. Aloe Vera ektresi, Allontain, Squelen, Macadamia (Avutsralya Fındığı) Yağı ve Hyaluronik Asit  cildi nemlendirir,  sakinleştirir ve sıkılaştırmaya yardımcı olur.

Alışveriş Sepetim