Yaşlanma Karşıtı C Vitamin İçerikli Cilt Bakım Ürünleri

Cilt Bakımında Vitamin C Gücü

  Vitamin C, insanlar için nefes ve hava kadar gereklidir. Anti stres vitamini cildimiz için canlı maddelerdir ve hücre yapımına saldıran serbest radikallere karşı savunmada bulunurlar. KLAPP tarafından geliştirilen C PURE,  yoğun vitamin C gücüdür. Uzun ömürlü ve katı kıvamda olan KLAPP C PURE serisi, eşsiz formülü ile problemli bölgelerde kalıcı bir etkisi vardır; serbest radikalleri bloke eder, kolajen liflerinin bağ dokusunu güçlendirir ve ciltteki nem kaybını engeller. Dikkatlice seçilen, dengeleyici içeriğiyle cilde elastikiyet ve nem sağlar, cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Sakinleştirici, dengeleyici ve anti bakteriyel aktiviteli cilt bakım serisidir. Cilt yüzeyinin yapısı gelişir ve serbest radikaller engellenir. Mükemmel bir makyaj altı bazıdır. Kolajen biyosentezinin yapılmasını düzenleyerek; cildi yumuşak, pürüzsüz ve canlı gösterir.

Vitamin C ile Cilt Bakım Rutini

Klapp bu seride de tam bir cilt bakım rutininde ihtiyaç duyulacak şekilde serideki cilt bakım ürünlerinin tüm formunda Vitamin C gücünü kullanmıştır. Sonrasında kullanacağınız cilt bakım ürününüzden maksimum faydayı elde edebilmek için cildinizin temiz, makyaj kalıntısı ve fazla sebumdan arınmış olması çok önemlidir. Böylece cildiniz temizlik sonrası uygulayacağınız krem ya da serumu en iyi şekilde emilimini sağlayacaktır.

 Klapp C Pure Temizleme Köpüğü cildinizdeki bakıma temizlik ile başlayabilirsiniz. Kremsi köpük dokusu ile cildinizde derinlemesine bir temizlik sağlarken , içeriğindeki incir, kivi, ananas, frenk üzümü yaprağı, muz ve üzüm ekstratı, özellikle kan portakalı yağı ve vitamin C sayesinde hoş kokusu ile de ferahlık hissi sağlayacaktır. Parmağın ucuna fındık büyüklüğü kadar dökülür, yüze, boyuna ve dekolte bölgesine yavaşça uygulanır. Hızlıca köpürtülür ve su ile durulanır. Gerekli görüldüğünde duşta da uygulanabilir. Sonraki aşamada dilerseniz

Klapp C Pure Köpük Peeling ile devam edebilirsiniz. Ovucu tanecikleri bulunmayan hafif bir peeling formunda olması sayesinde cildinizi hırpalamadan cilt bakımınıza devam edebilirsiniz. Bu peeling nemlendirici ve hücre bölünmesini uyarıcı özelliği sayesinde cildinizde bir ışık etkisi yaratacaktır.

Klapp C Pure Tonik cildinizde özellikle gözenekli bir yapıya sahipseniz uzun vadede cilt gözeneklerini küçülterek ciltteki yağlanma ve kirlenmeyi de azaltacatır.

Klapp C Pure Su Bazlı Günlük Bakım Kremi veya Yoğun Günlük Bakım Kremi ile cildinizin ihtiyacına göre bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Titizlikle seçilmiş içeriği ile cilde elastikiyet, sıkılık ve nem sağlar. Sakinleştirici, dengeleyici ve anti bakteriyel aktiviteli bir cilt bakım serisidir. Cildi yumuşak, pürüzsüz ve canlı gösterir.

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır