Havyar İçerikli Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Ürünleri

CİLDİNİZE LÜKS YAŞAM FIRSATI

Yenilenme ihtiyacı olan kuru, stressli  ciltler için mükemmel cilt bakımı. Yüzdeki yaşa bağlı izler olan kırışıklıklar ve belirgin hatlar 20’li yaşların ortasında belirmeye başlamaktadır .Cildin nemlendirme ihtiyacı ve anti-aging bakımı gibi uyarılarını göz ardı etmemeliyiz. Cildin fonksiyonel onarım sistemi için dışarıdan bakıma ihtiyacı vardır. KLAPP tarafından geliştirilen CAVIAR POWER son yüksek teknoloji kullanılarak geliştirilmiş anti-aging ürün yelpazesi içermektedir. Özellikle havyar kompleksi ve bio-peptidler hücre metabolizmasını düzenler ve yorgun cildi esnekleştirir.

KLAPP tarafından geliştirilen CAVIAR POWER hem kadınlar hem de erkekler için istedikleri gibi sağlıklı, güzel görünümlü cilt sağlar. Seri içerisindeki ana etken maddelerden DNA-marine havyardan yapılmış yüksek kalitedeki aktif komplekslerdir. Cildin derin tabakalarına kadar yoğun nemlendirici madde, cildin kendi onarıcı sistemini uyarmaya yardımcı olur. Vitamin-A Palmitat, kolajen üretimini arttırırken cildin elastikiyetini olumlu etkiler. UV ışınlarının oluşturduğu hasarı onarır.

Serideki temizleyici, tonik, gece kremi, gündüz kremi,serum ve ampul formları havyarı  cilt bakım rutininizin her aşamasına taşınmasına ve bu ayrıcalıktan faydalanmasına olanak sağlar. Farklı olarak bu seride bulabileceğiniz diğer ürün de   Klapp Havyar İçerikli Yaşlanma Belirtilerini Azaltmaya Yardımcı Vücut Bakım Yağıdır. Benzer ürünler arasındaki en büyük farkı içeriği ile  vucüt bakımında yaşlanma karşıtı etkisidir.

Alışveriş Sepetim