Temiz Bir Başlangıç

Her cilt tipi endişesine uygun cilt temizleme ürünleri.. Yağlı, akneye yatkın, kuru, karma veya susuz kalmış ciltler için en iyi yüz temizleyiciyi ürünlerimizi sizin için sıraladık..

Clean Active temizleme ürünleri, deri yüzeyindeki makyaj, kir parçacıkları ve sebumu, cildi tahriş etmeden derinlemesine temizler. Hassas göz bölgesinde göz makyajını dahi temizlemek üzere özel olarak formüle edilmiştir. Alkollü ve alkolsüz tonikler deri yüzeyinde temiz, canlı ve pürüzsüz bir his oluşturmak üzere artıkları yok eder. İki özel yüz peelingi deri yüzeyindeki ölü hücreleri ortadan kaldırarak tam ve derinlemesine bir temizlik sağlar.

Clean Active Cilt Temizleme Losyonu

Yumuşak temizleme losyonudur. Süt formundaki yapısıyla hassas bir şekilde cildi derinlemesine temizler. Sebum, makyaj artıkları ve kiri ortadan kaldırır.

Clean Active Cilt Temizleme Jeli

Hassas cilt temizleme jelidir. Ciltteki sebum, makyaj artıkları ve kiri ortadan kaldırır. 

Clean Active Alkolsüz Tonik

Yumuşak alkolsüz toniktir. Deriyi nötralize eder ve sakinleştirir. Özellikle kuru ve hassas ciltler için uygundur.

Clean Active Alkollü Tonik

Uyarıcı, canlandırıcı alkol içeren yüz toniğidir. Deri yüzeyinin sıkılaşması ve mikrosirkülasyonun uyarılması için kullanılır. Özellikle yağlı ve karma ciltler için idealdir.

Clean Active Krem Peeling

Cildin temizlemesine temizliği için mikropartiküllü krem peeling kullanımı çok önemlidir. Ölü hücreleri ve kirleri hassas bir şekilde ciltten uzaklaştırır. İşlem sonrasında sürülen cilt ürünlerinin emilimini artırır.

Clean Active Enzim Peeling

Yüksek enzim içerkli etkili bir temizleyici üründür. Derideki ölü hücreleri temizler. Yumuşak ve daha düzgün bir cilt görüntüsü elde edilir. Sebase bezlerin normal fonksiyonunu sağlar. Antibakteriyel etkilidir. Deriyi temizleyerek işlem sonrasında sürülen ürünlerin emilimini artırır. Daha yumuşak ve düzgün bir cilt yüzeyi elde edilir.